luty23

BOHATEROWIE

dodano: 23 lutego 2011 przez wacha77


Czarodziejki

Bloom – Czarodziejka Płomienia Smoka . Jest jedyną księżniczką Domino . Energiczna, sprytna, prawdziwa liderka, czasem despotyczna. Urodziła się 10 grudnia , jej magicznym znakiem jest Smok . Pochodzi z Gardenii , na Ziemi gdzie mieszkała z ojcem – Mike'iem i mamą Vanessą . Jej przygoda z magia rozpoczęła się, gdy zobaczyła Stellę w parku walczącą z trollem. Bloom jej pomogła wykorzystując swoje nieznane wcześniej zdolności magiczne . Niedługo później Bloom przeprowadziła się do Alfei – Szkoły dla czarodziejek. Jej hobby to magia i wszystko co z nią związane. Posiada króliczka Kiko . Lubi rysować . Jej prawdziwi rodzice to: Marian i Oritel , a siostrą – Dafne . Jej wróżką jest Lockette .

Stella

Flora

Musa

Tecna

Layla

– Czarodziejka fluidów . Jednym z fluidów jest Morfix – fioletowy płyn, który potrafi przybrać każdą postać. Layla jest księżniczką na planecie Andros . Sportsmenka, boi się samotności i ciemności. Urodziła się 15 czerwca . Jej magicznym znakiem jest Chimera . Uwielbia taniec i sport . W oryginalnej wersji ma na imię Aisha . Jej trzecim imieniem jest Gladis . – Czarodziejka zaawansowanej technologii . Pochodzi z Zenitu . Inteligentna, świetna uczennica, często stawia na swoim. Urodziła się 16 grudnia. Jej magicznym znakiem jest Tryton. W wolnych chwilach lubi wymyślać nowe technologiczne gadżety i grać na komputerze . – Czarodziejka muzyki . Pochodzi z Melodii . Wybuchowa i z prawdziwym talentem. Trochę roztrzepana . Urodziła się 30 maja i jej magicznym znakiem jest Chochlik . Jej ojciec jest muzykiem. Jej matka umarła , ale przed śmiercią też kochała muzykę. Musa uwielbia grać na różnych instrumentach i słuchać muzyki . – Czarodziejka roślin i kwiatów . Pochodzi z Linfei . Skromna, mądra i pomocna. Jej wadą jest nieśmiałość . Urodziła się 1 marca , jej magicznym znakiem jest Driada . Jej pokój przypomina "mały ogród" , ponieważ bardzo lubi kwiaty . Bardzo lubi się uczyć . Jej wróżką jest Chatta . – Czarodziejka Słońca i Księżyca . Księżniczka na planecie Solaria . Modna, wesoła, odważna, lecz kiepsko się uczy. Urodziła się 18 sierpnia , jej magicznym znakiem jest Syrena . Jej rodzice to Radius i Luna . Uwielbia wyglądać modnie i dbać o swój wygląd . Jej garderoba jest największa i najbogatsza w całym Magix. Jej hobby to zakupy w Magix lub Adquistes . Jej przyjaciółki często pomagają jej w nauce. Mówi, że w Alfei nie mogą się bez niej obejść. Jej wróżką jest Amore .

Opis wyglądu czarodziejek

Opisy mocy wróżek

Chłopcy z czerwonej fontanny

Pary w serialu

Wróżki

Wrogowie

Trix

Icy – czarownica, władczyni lodu i zimna, przywódczyni Trix. Nie znosi czarodziejek, a z właszcza Bloom

Darcy – czarownica ciemności.

Stormy – ostatnia z Trix, pani burzy i wiatru.

Inni wrogowie:

Lord Darkar

Baltor

:

Lockette – Wróżka portali. Bliźniacza wróżka Bloom

Amore – Wróżka miłości. Bliźniacza wróżka Stelli

Chatta – Wróżka gadulstwa i plotek. Bliźniacza wróżka Flory

Tune – Wróżka dobrych manier. Bliźniacza wróżka Musy

Digit – Wróżka technologii. Bliźniacza wróżka Tecny

Piff – Wróżka słodkiego snu. Bliźniacza wróżka Layli

Livy – Wróżka wiadomości

Zing – Wróżka owadów

Glim – Wróżka robaczków świętojańskich

Jolly – Wróżka kart i wróżb

Concorda – Wróżka opiekująca się magicznym archiwum Alfei. Strzeze kodeksu w Alfei

Discorda – Wróżka strzegąca kodeksu w Chmurnej Wieży

Athena – Wróżka strzeżąca kodeksu w Czerwonej Fontannie

Nimfea – Władczyni wszystkich wróżek. Strzeże kodeksu w Wiosce Wróżek

Helia i Flora

Brandon i Stella

Sky i Bloom

Timmy i Tecna

Riven i Musa

Brandon – Niesamowity szermierz.

Timmy – Mądry i inteligentny ale niezdara z niego .

Sky – Odważny książę.

Riven – Agresywny i nie miły choć doskonale lata na smokach.

Helia – Tajemniczy i bardzo spokojny .

Bloom

Stella

Flora

Musa

Tecna

Layla

– Layla siłę czerpie z Morfiksu i innych fluidów . Narazie kontroluje tylko Morfix, ale wkońcu na pewno będzie potrafiłą ujarzmiać resztę (wkońcu Princess of tides oznaczą ksieżniczkę płynów ). Dzieki Morfixowi, Layla moze formować takie rzeczy, jakie tylko zechce . W 1 odcinku 3 serii dzieki swojej mocy uzyskała deskę surfingową! – jej siłą jest technologia . Tecna dzieki niej potrafi dawać widowiskowe ataki i wytwarać nieprzebijalne osłony . W jedym odcinku użyła ataku, który przypominał płomień technologii . – jej mocą jest muzyka . Musa atakuje falami dźwięku , co czasem wywołuje mocne wibracje. – wróżka kwiatów i roślin . Jej siłą jest potęga kwiatów i innych roślin, które świetnie jej służą. – czarodziejka o mocy słońca i ksieżyca , do wlaki używa też Solarii , różdżki w której zaklęta jest czatodziejska moc. Stella wywołuje Solarię z pierścionka. Niektóre ataki: Solar sweeper( ang. ), Zachód słonca (pl) – ma moc płomienia smoka , najpotężniejszej mocy wśród czarodziejek.

Bloom – Długie , rude włosy , niebieskie oczy, jasna karnacja.

Stella – Długie, blond włosy, oczy brązowe, jasna karnacja

Flora – Długie brązowe włosy ale przy twarzy ma ma blond pasemka, zielone oczy , śniada karnacja

Musa – Ciemne , granatowe włosy (w pierwszej i drugiej serii krótkie w trzeciej długie, spięte w dwa kucyki) , oczy ciemno niebieskie, blada karnacja

Tecna – Różowe włosy zaczesane na bok, oczy turkusowe, jasna karnacja

Layla – Ciemno brązowe, kręcone włosy sięgające za biodra, oczy szare, ma bardzo ciemną karnacje , ma duże, różowe usta.
Dodaj do:


Komentarze mogą dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Odpowiedzi moga dodawać tylko zalogowani użytkownicy - zaloguj się lub załóż konto


Nie ma jeszcze komentarzy - wyraź swoją opinię jako pierwszy